Geoblog.pl    baas    Podróże    Chorwacko - czarnogórskie turnee - 2006r.    mandat - standardowo
2006

mandat - standardowo

Węgry
Węgry, Kapuvár
Przejechano 2094 km

Tradycją stało się zadość, że wracając przez Węgry dostajemy mandat za przekroczenie prędkości.
Tak jest i tym razem:-)W bliżej nieokreślonym miejscu na drodze z ograniczeniem do 50km/h jechałem 60km/h. Wyjątkowo policjant od razu wypisuje mandat kredytowany... później okaże się że nie zostanie nigdy zapłacony:-) Mam nadzieje, że następnym razem wpuszczą nas do kraju Madziarów:-)

tomik1
tomik1 - 2007-10-17 14:22
Ja nie wiem, ale odpukać jeszcze na węgrzech mnie nie zahaltowali a butuję tam zawsze i wszędzie ;)

baas
baas - 2007-12-10 17:47
..my mamy zawsze jakieś takie "szczęście":-)

yesh
yesh - 2008-07-27 22:54
halo halo, i wróciliście na te węgry? :) bo ja mam już tam ponad 2 lata mandat :D i wybieram się niedługo i zastanawiam się czy nie będą robić problemów na granicy... jakbyście mieli info na ten temat to please na GG-1004487.

pozdro

Janek
Janek - 2010-05-04 10:16
Cześć Wam,

Czytam ze dostaliście mandat na Węgrzech. Tak się składa, ze niestety ja tez. Czek taki sam (na prawdę identyczny, nawet wysokość kary!!) tylko w innym miejscu mnie złapali, dlatego rożni się tylko nazwa komisariatu.
Pytanie to było 2006 roku i dalej macie niezapłacone? Bo ja nie wiem co mam zrobić? Zapłacić czy zapomnieć o czeku?

akamus
akamus - 2012-05-01 22:42
no napiszcie wreszcie czy madziary scigają niezapłacone mandaty kredytowe - własnie dostalem na 10000 i nie zamierzam go płacic - co mi grozi?

Anders
Anders - 2013-05-14 17:42
Mnóstwo ludzi tam dostaje, tak jak na Słowacji. Niektórzy dostają nawet niesłusznie, a na druku panowie mogą wpisać wszystko, bo i tak większość nie zna węgierskiego...
Ja bym nie płacił, ale trzeba się liczyć, że jeśli będą ściągać opłata będzie wyższa. Może ktoś to przerabiał i się podzieli informacją jak dużo wyższa opłata.

Zasoby: 80 wpisów80 11 komentarzy11 275 zdjęć275 0 plików multimedialnych0

08.08.2007 - 28.08.2007